NOTER ONAYLI TERCÜME BÜROSU

Tüm Dillerde En İdeal Noter Onaylı Tercümeyi Sunuyoruz.
Aklınız çeviride kalmasın. Biz tüm noter onaylı tercüme işleriniz ile yakından ve özenle ilgileniyoruz.

İdeal Tercüme® ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

İdeal Tercüme olarak İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Arapça, Rusça, Felemenkçe, Japonca, Çince ve diğer tüm dillerde yeminli ve profesyonel yazılı tercüme, sözlü çeviri ile yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.


idealtercumehizmeti

Noter Onaylı Tercüme Nedir?

Tercümanlarımız, yapılacak tercümelerin doğru ve eksiksiz olacağına dair noterler huzurunda yemin ettikten sonra yemin zaptı almış olurlar. Bu yemin zaptı sayesinde, yapılan tercümeler ilgili noterlikler tarafından onaylanabilir hale gelir. İşte bu noterden onaylanmış haldeki tercümelere, "noter onaylı veya noter tasdikli tercüme denir".

Noter onaylı tercümelerin üzerinde ilgili noterin imzası, kaşesi ve yevmiye numaraları bulunur. Her bir tercüme için iki kopya hazırlanır, bir kopyası noterin arşivine kaldırılır, diğer kopyası ise tercümeyi talep eden kişi veya kuruluşlara teslim edilir.

Aynı belge için birden fazla noter onaylı tercüme talebiniz varsa bunu önceden belirtmeniz gerekir. Örneğin bir diplomanın 2 adet noter onaylı tercümesini talep edecek olursanız 3 kopya tercüme hazırlanması gerekmektedir.

İdeal Tercüme Bürosu olarak hizmet alan müşterilerimize karşı sorumuluklarımız

Gizlilik gerektiren çevirileriniz için gizlilik anlaşmamızla bilgilerinizi güvenceye alırız.

İdeal Tercüme ile çalıştığınızda doğrudan tercümanla iletişime geçersiniz; böylece size en ideal tercümeyi sunabilmemiz için taleplerinizi direkt olarak iletebilir ve zaman kazanırsınız.

İdeal Tercüme’de, çeviride zaman yönetimine önem verir ve çevirilerinizi zamanında teslim ederiz.

Sözlü (simultane ve ardıl) çeviri taleplerinizi alanında en yetkin tercümanlarla karşılarız.

Uygun fiyatlarımızla en iyi çevirileri sunmaya özen gösteririz.

Acil çevirileriniz için 7/24 hizmet sunarız.

Noter tasdiki gereken çevirilerinizde dilerseniz noter sürecini üstleniriz.

Çevirilerinizi, son okuması ile belge düzenlemesi yapıldıktan ve editörün onayı alındıktan sonra size teslim ederiz.

İdeal Tercüme Bürosu olarak hizmet verdiğimiz tercüme dilleri aşağıdaki gibidir.

İngilizce Tercüme

Rusça Tercüme

Arapça Tercüme

Fransızca Tercüme

Özbekçe Tercüme

Kazakça Tercüme

Lehçe Tercüme

Sırpça Tercüme

Boşnakça Tercüme

Macarca Tercüme

Bulgarca Tercüme

İtalyanca Tercüme

İspanyolca Tercüme

Rumence Tercüme

Çince Tercüme

Farsça Tercüme

İdeal Tercüme Bürosu olarak Tüm Dünyaya hizmet vermekle birlikte Noter Onaylı Tercüme Hizmetlerini Tüm Türkiye'ye Kargo ve E-posta yoluyla ulaştırıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Tercüme Bürosu

Merkez Ofisimiz Pendik'ten tüm Anadolu Yakasına ulaştırdığımız çeviri ve noter onaylı tercüme hizmetlerimiz ile ulaşılabilirlik anlamında kendimizi her gün daha da geliştiriyoruz.

Kocaeli ve Sakarya Tercüme Bürosu

Yakın konumumuz sayesinde Gebze Bilişim vadisi ve Sakarya Organize Sanayi Bölgelerindeki Firmaların çözüm ortağı olmaktan onur duyuyoruz.

Pendik Tercüme Bürosu ve Danışmanlık Hizmetleri

Merkez ofisimiz Pendik'teki yeminli tercüman kadromuz sayesinde Noterler, Tapu Müdürlükleri, Ticaret Odaları ve diğer kamu kuruluşlarında yabancı yerleşiklerin tüm işlemlerine tercüman desteği veriyoruz.

"Noter onaylı tercüme bürosu, noterli tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel bir şekilde cevap verir. Genellikle şirket belgelerinin tercümesi, lisans çevirisi, gümrük belgeleri tercümesi, öğrenim belgelerinin tercümeleri, muvafakatname tercümesi, adli sicil kaydı tercümesi, üniversite denklik belgeleri tercümesi, medeni durum belgesi tercümesi gibi resmi belge tercümeleri hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanılabilir. Bu tür belgelerin noter onaylı olabilmesi için yeminli tercüman onayı gerekmektedir. Tüm bu karmaşık ve zaman alan süreçleri İdeal Noter Yeminli Tercüme Bürosu sizin için kolaylaştırır. En hızlı ve en kaliteli ücretli noter onaylı çeviri siparişi oluşturmak için tek yapmanız gereken bizi aramak veya sitemizdeki butonlardan WhatsApp veya e-posta ile belgenizi göndermek. Noter onaylı çeviri ücreti sayfa başına belirlenir ve noterin belirlediği tarifelere tabidir, ancak İdeal “Noter Onaylı Tercüme” Bürosu her zaman en uygun çeviri fiyatlarını sunar.

idealnoteronaylitercume

idealnoteronaylitercume

Online Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Noter onaylı tercüme siparişi verdiğiniz belge türüne ve içeriğine bağlı olarak uzman bir tercüman tarafından incelenir. İdeal Tercüme Bürosu olarak, tercüme hizmetinin kalitesini göz ardı etmeden noter onaylı çeviri ve diğer ek hizmetleri belirtilen sürede size teslim ederiz. İdeal “Noter Onaylı Tercüme” Bürosu, uygun noter çeviri ücretleri ile sizi noterde sıra beklemek zorunda kalmadan evinizden veya ofisinizden online noter onaylı tercüme hizmeti almanızı sağlar. Tercümenizi noter tasdikli olarak, kurye veya kargo ile adresinize gönderir. Bugüne kadar birçok kişi ve firma için başarılı bir şekilde tercüme hizmeti sunan İdeal Tercüme firmamız; İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Farsça, İtalyanca, Çince gibi birçok dilde tercüme hizmeti sunar. İdeal noter onaylı tercüme ofisi, en uygun noter onaylı çeviri fiyatları ile müşterilerine iyi bir deneyim sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan İdeal Noter Onaylı Çeviri Bürosu, hafta içi her gün 08:30-18:30 arasında ofis içi ve haftanın her günü 7/24 online olarak noter onaylı çeviri siparişi oluşturmanıza yardımcı olur. Noter Onaylı Tercüme siparişiniz, teslimat tarihinden önce veya teslimat tarihinde size sunulan metinlerin, tercüme sürecinde cümle ve anlam bütünlüğünü koruma ve terminolojik hatalardan kaçınma amacıyla uzman editörlerimiz tarafından kalite kontrol sürecinden geçer, tasarımcılarımız tarafından düzenlenir. Bu süreçlerle birlikte noterde yapmanız gereken tutar da minimize edilir. Bu çok önemli bir noktadır.


İdeal Tercümenin her biri kendi alanında uzman yeminli tercüman kadrosu, belgelerinizi dikkatle çevirir ve noter tasdiki ile belgeleriniz resmi evrak statüsü kazanır. Bazı kurumlar, noter onayı sonrası Apostil şerhi veya konsolosluk onayı talep edebilir. “İdeal Tecüme”nin yetkin ekibi bu gereksinimlerinizi karşılar ve noter onayı alınmış belgelerinize Apostil tasdiki ve konsolosluk onayları alır. İdeal Noter Yeminli Tercüme Bürosu, Türkiye'nin her yerine ve yurtdışında birçok müşterisine online noter onaylı tercüme hizmeti sunar. Bu sayede herhangi bir yeminli tercüme bürosu veya yeminli noter tasdiki için fiziksel olarak notere gitmeden işlemlerinizi noter yeminli tercüman ekibi tarafından titizlikle gerçekleştirir. İşlemler sonrasında, dünyanın neresinde olursanız olun, noter tasdikli çevirilerinizi hem dijital hem de fiziksel olarak size kargo ile ulaştırırız. Siz nerede olursanız olun İdeal Tercüme her zaman yanınızda.

idealnoteronaylitercume

Noter Onaylı Tercüme İçin Hemen Arayın

Tüm dillerde noter onaylı çeviri hizmetlerimizi Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyoruz.

Hemen Arayın! Whatsapp Hızlı İletişim
tercumeburosu

İdeal Tercüme Bürosu'nda çeviri süreci nasıl işliyor?

İdeal Tercüme olarak tüm dosya türlerindeki tercüme taleplerinizi tüm titizliğimiz, bilgimiz ve yılların vermiş olduğu deneyimle en iyi şekilde karşılıyoruz.

  • Tercüme talebiniz bize ulaşır.
  • Fiyat ve Süre bilgisi içeren teklifimiz iletilir.
  • Siparişinizden hemen sonra tercüme edilecek belgeleriniz işleme alınır.
  • Uzmanlık alanına göre atanmış tercüman tarafından tamamlanan çeviri, editörlerimiz tarafından gözden geçirilir.
  • Noter onayı ve apostil talepleriniz üzerine belgelerinizin tasdik işlemleri tamamlanır.
  • Tercüme edilmiş belgeleriniz talebiniz üzerine önce pdf olarak daha sonra kargo yolu ile veya elden teslim edilir.
Hemen Teklif Alın

Bize Ulaşın

Tüm dillerde noter onaylı tercüme ve danışmanlık hizmetleri için bize ulaşın.

Tercüme Bürosu ile iletişime geçin

Ofis Çalışma Saatlerimiz:
09:00-17:30

İdeal Tercüme:

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Blv. No:12-2 Dumankaya Cadde Sit. B Blok Kat:1 D:6 34912 Pendik İSTANBUL

Çağrı Merkezi:

+90 216 515 4048